Aleksandra Popławska podczas prac nad hologramem KORY

Hologram KORY – relacja z planu w Dzień Dobry TVN!

Któż z fanów KORY nie marzy, by jeszcze choć raz zobaczyć ją na scenie? Wkrótce może się to udać! Z pomocą przychodzi technologia.

Widzieliśmy już widowiska z wizualizacją Whitney Houston, 2-Paca, Franka Zappy czy Michaela Jacksona. Jednak hologramowe koncerty nieżyjących gwiazd muzyki to coś, czego na polskiej scenie jeszcze nie było. Sebastian Piekarek (ART73) oraz Jacek Jastrowicz (MusicArt) postanowili to zmienić! Z pomysłem zgłosili się do Kamila Sipowicza. Dostali zielone światło i w błyskawicznym tempie rozpoczęły się prace nad projektem Hologram KORY. I tak, mimo pandemicznych przeszkód, 28 października w siedzibie Leia Display miała miejsce prezentacja pierwszej wersji hologramu KORY.

Za techniczną stronę przedsięwzięcia odpowiada firma Leia Display System z Danielem Skutelą na czele. Kamiling użyczył stroje KORY oraz służył wsparciem merytorycznym. W rolę KORY wcieliła się Aleksandra Popławska

W sobotę, 7 listopada po godz. 10:00 w programie „Dzień dobry TVN” będzie można zobaczyć relację z prac nad projektem. Gościem programu będzie Kamil Sipowicz.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email