vocal – KORA

gitara – Mateusz Waśkiewicz urodzony w 1983 r.Pochodzi z warszawskiego Muranowa.Muzyk, kompozytor realizujący kilka projektów pozostających póki co w undergroudzie.Od stycznia 2008 współprracuje z KORĄ jako gitarzysta.W latach 2006-2008 gitarzysta formacjii JAMAL.

gitara – Krzysztof Skarżyński, ur. w 1979r w Ostródzie. Edukacęj muzyczną rozpoczął w Szkole Muzycznej II st. w Olsztynie. Naukę kontynuował w Szkole Muzycznej II st. w Warszawie na wydziale Jazzu. W 2007 roku Ukończył studia dzienne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Jako muzyk sesyjny i koncertowy od kilku lat współpracuje z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej. W swoim dorobku ma również staż współpracy przy oprawie muzycznej popularnych programów telewizyjnych oraz występy na cyklicznych polskich festiwalach muzycznych. W zespole Kory od maja 2009.

bass – Bogdan Wawrzynowicz urodził się 2 grudnia 1965 roku. Jest wykształcony muzycznie. Między innymi uczył się grać na saksofonie tenorowym. Wybrał jednak gitarę basową.
Bogdan grał między innymi z takimi artystami: Edyta Bartosiewicz, Kasia Kowalska, John Porter, Zucherro. Nagrał płyty z Małgorzatą Ostrowską, z zespołami Tamerlaine, Balcan Electriq i Agency. Bogdan jest mulatem. Ojciec jest Nigeryjczykiem z plemienia Yeruba. Bogdan mieszka na warszawskim Bródnie.

perkusja – Artur Hajdasz – polski perkusista rockowy ,pochodzi z Rzeszowa. Współpracował z zespołami Homo twist,Made in Poland, Tilt, Pudelsi, Apteka.
Syn Józefa Hajdasza perkusisty zespołu Breakout.